O nas - Restauracja– Gospoda „SPYROWKA” - Szymocice Zapraszamy

Gospoda Spyrowka
Gospoda Spyrowka
Gospoda Spyrowka
Przejdź do treści

Rodzina Spyra – Agencja Artystyczna „GAMA” od 1966 roku twórcy Artystycznego Zespołu „ANTYKI” po ogromnych sukcesach estradowych, telewizyjnych, wydawniczych,w dziedzinie śląskiej muzyki i sztuki estradowej (kabaretowej) - postanowiła w 2003 roku zrealizować swoje marzenie – stworzenie miejsca śląskiej kultury w każdej ze swoich bogatych odmian : muzyce, plastyce a także w zakresie sztuki kulinarnej.

Taras
Taras
Spyrowka Wnętrze
I tak w kwietniu 2005 roku powstała Restauracja– Gospoda „SPYROWKA” o oryginalnym charakterze śląskim,zarówno w wystroju, menu, jak również w organizowanych imprezach.
Gospoda oprócz działalności o charakterze kulinarnym - wspaniałe jedzenie! - jest miejscem spotkań bohemy artystycznej zarówno śląskiej, ogólnopolskiej jak i międzynarodowej.
Korzystając z cudownego otoczenia (pleneru – ogródka) a także z bliskości pięknych, krajobrazowo atrakcyjnych historycznie okolic (Racibórz, Opawa, Rudy, Rezerwat Łężczok i inne. Gospoda stała się interesującym miejscem spotkań ludzi kochających Śląsk, w każdym z jego atrakcyjnych elementów.
ZAPRASZAMY DO NAS!

Taras
Taras
Spyrowka Wnętrze
Wróć do spisu treści